Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kourin - Aishiteru

Go down 
AutorWiadomość
Azusa Shino
Administrator
Azusa Shino


Liczba postów : 82
Join date : 12/01/2017
Age : 21
Skąd : in the greatest city in the world:>

Kourin - Aishiteru Empty
PisanieTemat: Kourin - Aishiteru   Kourin - Aishiteru EmptySro Mar 06, 2019 7:41 pm





Reżyser: Waneko
Tekściarz: Lia
Dźwiękowiec: Azusa
Montażysta obrazu: yma
Tester: Suri
Wokalista: Shizu & Iretis




Tekst:
[Iretis] Hej, posłuchaj chwilę mnie | posłuchaj chwilę mnie, posłuchaj jeszcze, chociaż raz
[Shizu] Hej, pozwolisz jeszcze mi | Pozwolisz jeszcze mi troszeczkę samolubną być?
[Iretis] Kiedy czułam w moim sercu coś, tak bałam się, że stracę to
[Razem] Więc powiem Ci tych kilka prostych słów

[Shizu] Tak bardzo kocham Cię | Tak bardzo kocham Cię | I kochać będę po świata kres
[Iretis] Żartować nie mam jak | więc nie śmiej się i nie | mów mi, że jestem głupia tak
[Razem] „Ja bardzo kocham Cię” | Shizu]  Tak wielce trudne jest | dla mnie, by móc powiedzieć Ci słowa te
[Iretis] Chcę kochać Ciebie całą miłością mą | [Razem]  i dlatego więc dziś modlę się do gwiazd

[Shizu] Hej, i chociaż nie wiem, jak | zrozumieć myśli Twe, by do końca móc Twą być
[Iretis] I nawet kiedy nasze ciała dziś | nie mogły w jedno złączyć się
[Razem] Obejmę je | ze wszystkich swoich sił

[Shizu] Jedynie tylko Ty | potrzebny jesteś mi | do tego, by mój świat dojrzewać mógł
[Iretis] Zobaczysz wtedy, że | nasz wielki, wspólny świat | wybuchnie milionami barw
[Razem] Uświadomiłeś mi | że ciepło Twoich rąk | objęło mnie, bym przy Tobie mogła trwać
[Iretis] Lecz nie wiem, jak powinnam pokochać Cię | [Shizu]  i dlatego więc dziś modlę się do gwiazd

[Iretis] I nawet, gdy nadejdzie dzień rozłąki i | nasz świat obejmie mrok
[Shizu] Potrzebne mi są tylko te | pamiętne myśli o uśmiechu Twym
[Iretis] Pewnego dnia zrozumiem tajemnicę o | miłości naszej
[Razem] Obiecam wtedy Ci, że ja | ogłoszę to

[Shizu] Tak bardzo kocham Cię | [Iretis]  Tak bardzo kocham Cię | [Razem]  I kochać będę po świata kres
[Shizu] Żartować nie mam jak | [Iretis]  więc nie śmiej się i nie | mów mi, że jestem głupia tak
[Razem] „Ja bardzo kocham Cię” | Tak wielce trudne jest | dla mnie, by móc powiedzieć Ci słowa te
[Shizu] Chcę kochać Ciebie całą miłością mą | Iretis] i dlatego więc dziś modlę się do gwiazd
[Razem] i dlatego więc dziś modlę się do gwiazd
Powrót do góry Go down
https://kamikoshi.forumpolish.com
 
Kourin - Aishiteru
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Projekty :: Zakończone-
Skocz do: