IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | 

Livja chce być aktorem

Go down 
AutorWiadomość
Livcja
Opiekun

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Livja chce być aktorem   Sob Maj 13, 2017 2:09 pm

JA TAM NIE PRZEKLNEŁAM ;W; WCALE

TO NAGRANIE OD POCZĄTKU JAK BYŁA REKRU DODANA BYŁO NAGRANE, WIĘC NIE BIJCIE

Nie umiem dawać krzyku fanki, więc rip uszy.

Pozdrawiam sąsiada <3

http://uploadfile.pl/pokaz/1094922---9i33.html
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bamdara
Członek Kamikoshi

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: Livja chce być aktorem   Pon Maj 15, 2017 5:27 pm

No cóż..Za mało emocji włożyłaś w każdą postać...

Fanka.. no słabo nie było takiej mega radości, podniecenia,że widzi swego idola..więcej krzyków radości jakbyś naprawdę go spotkała.

Dziecko.. brzmiało jakby było zaciekawione a nie smutne. Nie seplemiłaś wcale, i nie czułam smutku, czy też płaczu. Za bardzo było zaciekawione jakby nic złego się nie stało. Ojciec natomiast już lepiej Ci wyszedł było dobrze Smile
Babcia: Brzmiała jak babcia i mi się podobało, jednak za często były brane te wdechy między zdaniami przez co postać brzmiała tak jakby szlochała. Przynajmniej jak dla mnie.

Yandere oj bardzo słabo.. Nie wczułaś się. Nie było psychopatki, a o to w tej postaci chodzi.

Bardzo przykro mi to mówić, ale niestety nie dostajesz się. Poćwicz, zobacz jak inne osoby nagrały te scenki i postaraj się wczuć i nie bać się też głośniej mówić i krzyczeć. Włóż w to więcej emocji i jak będziesz gotowa to zapraszam ponownie na rekru Smile ~Bamdara
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Livja chce być aktorem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1