IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | 

[Aktorka] Yuka

Go down 
AutorWiadomość
Yuka
Członek Kamikoshi

Liczba postów : 3

PisanieTemat: [Aktorka] Yuka   Wto Kwi 25, 2017 10:52 am

Wysłałam na twojego emaila linka do mojego nagrania. Od razu powiem, z czym miałam problem. W scenie drugiej akurat nie potrafiłam zmodulować głos na dziecko. Ogólnie rzecz mówiąc myślę, że mi wyszło strasznie >..< To samo z ojcem </3 Nie umiem modulacji na panów ;-; Jeśli chodzi o Yandere? O TAK! TO ROLA DLA MNIE STWORZONA! Choć myślę, że śmiech mi wyszedł sztucznie :V A fanka wyszła akurat dobrze jestem z niej zadowolona. Staruszka też w miarę, więc chyba tak źle mi nie poszło? ^^ I od razu mówię, żeby nie było ;-; Moje mikro robi mi niespodzianki czasami i szumi ;-; No dobrze jakby, co daje też linka tutaj, bo nie wiem, czy się wyślę, bo moja poczta robi mi ostatnio nie miłe problemy :V

http://uploadfile.pl/pokaz/1078916---iujm.html <---- link do rekrutacji
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora https://www.youtube.com/channel/UC313Sty8taAO1Bb-L9V6Nig
Livcja
Opiekun

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Re: [Aktorka] Yuka   Sro Maj 03, 2017 8:21 pm

Nie podoba mi się.

Ał Mikrofon, ał twoje krzyki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bamdara
Członek Kamikoshi

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: [Aktorka] Yuka   Pon Maj 08, 2017 2:43 pm

Hej. Przepraszam,że tak długo czekasz, ale no.. twoja gra aktorska się wyrównała. Mam na myśli to,że dwa Ci zaliczyłam, a dwa nie, więc postanowiłam coś wymyślić by w końcu stwierdzisz, czy zostajesz czy też nie. Jeszcze ostatnio miałam mega problemy z netem na laptopie :/..

Więc wymyśliłam,byś zagrała osobę chorą, ale nie,że tylko np kicha tylko taką mocno chorą
Tu Ci daję wolną rękę. Improwizuj, gdyż to też ważne i powodzenia Smile Jak oddasz to wtedy wszystko ładnie opiszę Wink

I jeszcze raz naprawdę bardzo przepraszam :/
~Bamdara
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Aktorka] Yuka   

Powrót do góry Go down

[Aktorka] Yuka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1