IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematuShare | 

Rekruuuut >.<

Go down 
AutorWiadomość
WerkolandiaYt
Opiekun

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Rekruuuut >.<   Pią Kwi 14, 2017 5:49 pm

Wysłałam na e-maila moje scenki ^^ Liczę, że dobrze trafiłam >.<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bamdara
Członek Kamikoshi

Liczba postów : 4

PisanieTemat: Re: Rekruuuut >.<   Nie Kwi 16, 2017 9:51 pm

Witaj miło, że się zgłosiłaś. Smile Właśnie przejrzałam twoje nagranie i gdyby nie jakość to byłoby jeszcze lepsze, ale rozumiem, że masz przeprowadzkę i dziękuję, że o tym wspomniałaś. ^^ A teraz przejdę do rzeczy.

Co do sceny pierwszej nie mam się do czego przyczepić. Smile Bardzo mi się podobało. Mogłaś jedynie dłuższy pisk zrobić, ale ludzie robią też krótkie (np ja XD), więc zaliczam ^^

Scena II no cóż ogółem ładnie nawet bardzo. Dziewczynka uroczo może ciut za mało sepleniła i przy kwestii "Czy ona nas już nie kocha" to miałam wrażenie,że mówiłaś trochę przez śmiech "nie kocha",więc trzeba popracować nad tym by się przypadkiem  nie zaśmiać. Ojciec bardzo mi się podobało i cieszę się,że dodałaś do jego spokojnej wypowiedzi to,że mówi też z trudem. Smile Mimo małej wpadki zaliczam ^^

Babcia(czy jak to woli Staruszka) Mnie powaliła <3 Spisałaś się w tej roli świetnie. Smile Szczerze mówiąc to bym Cię nie poznała Smile Tu masz wielki plus

Yandere: no cóż.. Widać było,że się starałaś i nie chciałaś by śmiech nie wyszedł sztucznie, ale mówiąc szczerze niestety nie zachwyciłaś mnie.. Zdaję sobie sprawę,że to nie łatwe (bo sama nie umiem grać takiej osoby i też się uczę)Powiem tak: Więcej krzyków, głośnego psychicznego śmiechu i będzie git.

Oficjalnie stwierdzam,że się nadajesz i zostajesz z nami na dłużej. Biorę Cię na aktorkę Very Happy
~Bamdara
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
WerkolandiaYt
Opiekun

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Rekruuuut >.<   Wto Kwi 18, 2017 8:53 pm

Jej ^^ Oficjalnie- zgłaszam się do bycia każdą staruszką na projektach xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bamdara
Członek Kamikoshi